O naszej szkole

Szkoła językowa PERFECT SCHOOL powstała w styczniu 1996 roku. Jej celem jest oferowanie racjonalnego systemu nauki języka ANGIELSKIEGO i NIEMIECKIEGO odpowiadającego realnym potrzebom komunikacyjnym słuchaczy oraz otwartego na pojawiające się na rynku, nowe rozwiązania metodyczne.

Nasza szkoła gwarantuje ci wysoki standard edukacji i konkurencyjne ceny. W Perfect School zwracamy szczególną uwagę na każdego ucznia i upewniamy się, że nasi uczniowie będą w pełni zadowoleni. Każdego roku nasz zespół ciężko pracuje, aby stworzyć stymulujące i rozwijające programy dla uczniów na wszystkich poziomach i w każdym wieku.

Nasze sprawdzone tradycje pozwalają nam na użycie udowodnionych metod, które dają wyjątkowe rezultaty. Innowacyjne techniki używane w procesie edukacyjnym czynią go efektywnym i aktualnym. Dlatego podejścia tradycyjne i innowacyjne mogą być połączone dla dobra naszych uczniów.

Perfect School jest jedyną szkołą językową w Raciborzu, oferującą kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego metodą Direct, koncentrującą się głównie na szybkim rozwijaniu praktycznej umiejętności posługiwania się językiem mówionym. Metoda ta wspomagana jest platformą internetową dla języka angielskiego.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o oferowanych przez nas programach edukacyjnych.