fbpx

DO NASZYCH AKTUALNYCH KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Dziękujemy Wam za naukę z nami w mijającym roku szkolnym. Poniżej znajdziecie kilka ważnych informacji dotyczących nowego roku szkolnego 2020/2021:

  1. Zajęcia indywidualne rozpoczynamy 2 września 2020.

 

  1. Jeśli przerwaliście naukę na okres wakacji letnich, konieczne jest ponowne dokonanie zgłoszenia na nowy rok szkolny – w tym celu proszę o przesłanie do nas w dowolnym momencie maila potwierdzającego Wasze uczestnictwo w kursie. Do momentu otrzymania w. wym.  zgłoszenia, zakładamy, że zrezygnowaliście z kursu.

 

  1. Jeśli kontynuujecie naukę w czasie wakacji letnich, Wasz termin zajęć zostanie automatycznie zachowany na nowy rok szkolny i nie ma potrzeby dokonywania ponownej rezerwacji.

 

  1. Zapisy na nowy rok szkolny będą prowadzone do wyczerpania wolnych terminów – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

  1. Na ten moment zakładamy, że zajęcia indywidualne (do 2 osób) będą we wrześniu odbywać się standardowo w naszej siedzibie na ul. Słowackiego 41.

 

  1. Zajęcia online będą nadal kontynuowane dla osób chętnych. Przesyłając do nas zgłoszenie, proszę o zaznaczenie, że chodzi o zajęcia przez internet.

 

  1. Aktualny cennik na rok szkolny 2020/2021 znajdziecie tutaj: http://perfectschool.com.pl/cennik-info/zajecia-indywidualne/